Kemer

Kemer

29 Mayıs 2014 0 Yazar:

Bilindiği gibi ülkemizin tatil başkenti Antalya olarak bilinir. Antalya’da ise tatil denince akla gelen ilk yerlerden birisi Kemer’dir. Özellikle uzun tatil sezonu her türden tatilciyi kucaklama olanağı sağlamaktadır.
Kemer ‘de tatilcilerin rahat tatil yapabilmeleri için adeta herşey düşünülmüş. Ücretsiz otoparklar araç trafiğine kapalı bölgeler ve benzeri her ayrıntı titizlikle işlenmiş. Kemer’de her yaştan her kuşaktan kişilere göre mutlaka bir eğlence ve tatil seçeneği bulunur. Millattan Önce 2. Yüzyılda kurulan bu çok eski kentin içinde doğası olduğu kadar tarihide adından söz ettirmektedir.

Phaselis Antik Kenti, Idyros Antik Kenti, gibi tarihi çok önemli Antik kentlere ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca Beydağları Milli Parkı, Göynük Kanyonu gibi eşsiz doğal bölgelerde tatilinizi unutulmaz kılmaya yetecek ve artacaktır.

Kemerde gezilecek yerler buralarla sınırlı değil.  Öğrenmek için gitmek ve biraz kalmak gereklidir. Bir yaz tatilini de Kemer’de geçirmeyi düşünecek olanlara sitemizde Kemer otelleri ile ilgili bilgiler bulunmaktadır. Sizler de kaldığınız oteller hakkında olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Kemer’de Otel Bul
Anında Rezervasyon için Tıklayınız >>