Kharkov Gezi Klavuzu ve Kharkov Otelleri

Kharkov Gezi Klavuzu ve Kharkov Otelleri

6 Nisan 2018 0 Yazar:

Vizesiz gidilen ve Türklerin yabancılık çekmeyeceği Avrupa ülkelerinin başında gelen Ukrayna tatili için faydalı ipuçları vermeye devam ediyoruz. Öncelikle Kharkov’da gezilmesi gezilmesi gereken yerler ve sonrasın da da Kharkov’da güvenli, kaliteli ve ekonomik konaklama koşullarına değineceğiz. Kharkov Gezi Klavuzu Tur dışında, bağımsız olarak Kharkov seyahatı yapacaklar için kısa bir tanıtım niteliği taşımaktadır. Kharkov’da gezilecek yerler ve kalınacak oteller bağlantıları halinde verilmiştir.

Aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak, otelbul partneri olan dünya devi Booking ayrıcalığı ile otelleri inceleyebilirsiniz. Aynı şekilde yorum okuyabilir ve güvenli en uygun otel rezervasyonunu kısa sürede yapabilirsiniz. Kharkov gezisi için konaklayacağınız yerlerden 1 tane iki yıldızlı, 10 tane 3 yıldızlı, 24 tane 4 yıldızlı ve 4 tane 5 yıldızlı tesisin bilgileri bu bağlantıda bulunmaktadır.

Kharkov Gezi Klavuzu ve Kharkov Otelleri Rezervasyon >>

Kharkiv Kalesi, ilk akla gelen gezilesi yerlerden. Kharkiv kutsal varsayım Ortodoks katedrali, Ozeryanskaya kilise, şefaat Katedrali ve Kharkiv Nehri üzerinde modern yaya köprüsü gezilmek için sizleri bekliyor.

Kharkiv Gezilecek Yerler

Kharkiv kenti, tarihi binaları ve kutsal mekanları ile ünlüdür. Gezilecek yerler açsından da müzeler ile parklar öne çıkmaktadır. Park of Maxim Gorky Özgürlük Meydanı, Zhuravlivsʹkyy Hidropark Park, Water park Jungle Su parkı, Founders of Kharkiv Monument, Soccer ball sculpture Anıtı, Budynok zi shpilem, Independence Monument “Ukraine flying”, Kharkiv Circus Sirki, The monument to Nikolai Gogol anıtı,
Muzey Foto Ilyuziy Müzesi ve Charkowskie Muzeum Morskie Müzesi görülesi yerlerden bazıları…