Kıbrıs Otellerinde Erken Rezervasyon Fırsatı

Kıbrıs Otellerinde Erken Rezervasyon Fırsatı

27 Aralık 2021 0 Yazar:

Erken Rezervasyon Fırsatı. Yavru Vatan Kıbrıs’ta tatil yapma olanağı. Almanya ve diğer AB ülkelerindeki çeşitli büyük kentlerden Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti varışlı uçuşlar ekonomik açıdan son derece uygun. Kıbrıs Otellerinde Erken Rezervasyon fırsatlarını mutlaka değerlendirin.

Kuzey Kıbrıs’ta Fırsat Otelleri-Online Rezervasyon

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Turistik Özellikleri: Konaklama Yerleri, tarihi ve turistik yerleri. Mutlaka gezilmesi ve görülmesi gereken yerler.

Kuzey Kıbrıs’ta tatil yapmak isteyenler için her mevsim uygundur. Ancak ülkede Aralık ve Ocak aylarında yoğunlaşan yağışları dikkate almak gerekir. iklimi tüm yıl boyunca tatil için olanaklar sağlar. Adada deniz sıcaklığı 6 aydan fazla bir sürede ortalama 20 °C dir.  Bir Akdeniz ülkesi olarak narenciye öne çıkar. Kıbrıs’ta bahar aylarında doğal güzelliğe portakal, limon ve greyfurt çiçeği kokuları eklenir.

Deniz, sahil ve yüzme denilince en güvenli yerlerden biri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti.  Çünkü bu küçük ülkede tam sükûnet hali hakim. Bir çok büyük otel, turistik tesis bünyesinde son derece modern yüzme havuzları bulunmaktadır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti merkez bölgesinde ünlü Beşparmak Dağları bulunur.  Güney kısımda ise geniş Mesarya ovası var. Türkiye ve Avrupa’nın çeşitli kentlerinden ülkeye akın eden seyahat severler için hava yolu tercihlerini Ercan Havalimanı karşılar. Bununla beraber başkent Lefkoşa da bu bölgede bulunmaktadır. Lefkoşa şehrinin tarihi merkezi etrafı 5,5 km uzunluğunda şehir duvarı ile çevrilidir. Doğu sahili boyunca tarihî, gelişmiş Gazimağusa kenti ve onun yanında Salamis antik kenti yer alır. Karpaz yarımadası ise adanın en büyük yarımadasıdır. Burasının yeşil kaplumbağaların yumurtlama mekânı olduğunu da hatırlatalım.

Kıbrıs Otellerinde Erken Rezervasyon Fırsatı demişken, adadaki otellerin, eğlenceye düşkün seyahat severlerin uğrak yeri olduğunu belirtmeden geçemeyeceğiz. İster birkaç günlüğüne isterseniz 15-20 günlüğüne gelin, Kıbrıs, bir tatilci için yeterince keyifli anlar geçirmeniz için ideal koşullar sunmaktadır.

Gelelim Kıbrıs’ta konaklama mevzusuna. Size önerimiz burada vereceğimiz Kıbrıs Otel Fırsatları bağlantısında bulacağınız fırsatı geciktirmeden kullanmanız. Çünkü sınırlı sayıda açılan bu kontenjanlar tükenince nispeten daha ekonomik fırsatı kaçırabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti 4 yıldızlı oteller (Tümü)

Kuzey Kıbrıs 5 Yıldızlı Otelleri-Online Rezervasyon