Kurban Bayramı Otelleri 2015

Kurban Bayramı Otelleri 2015

8 Eylül 2015 2 Yazar:

Kurban Bayramı 2015 Tatilinin, bu sene biraz buruk geçeceğini hepimiz biliyoruz. Ülkemizde birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacın olduğu bir dönem yaşanıyor. Umarız cennet vatanımız kısa sürede eski huzurlu haline döner.  Okulların açılışının ertelenmesi ile birlikte otellerde doluluk oranları arttı. Çoğu tatil sever, Kurban Bayramı Tatili planlarına netleştirdi bile.  Biz de OtelBul.org olarak sizlere kurban bayramı için ekonomik tatil olanaklarını araştırdık. Tabi bir çok tatilcinin gönlünden geçen şöyle bir Dubai Turu. Kurban bayramı Dubai Turu düşünülmesi bile güzel. Kurban bayramı 2015 tatili için öncelikle yurt içi mi yurt dışı mı düşünülüyor önce ona karar vermek lazım. Yurt içi otelleri için otelbul.org kategorik olarak otelleri tanıtıyor. Sitede bol Alanya otelleri, Kemer otelleri, Bodrum otelleri başta olmak üzere oldukça fazla sayıda otel tanıtımı var. Kurban Bayramı Otelleri olarak hizmet veren Antalya’daki otelleri de düşünebilirsiniz. Tabi plan yapmadan önce, bütçenizi iyi hesaplamalısınız.
Kurban bayramı için seyahat firmalarının da bir birinden uygun kampanyaları var. Yurt dışında otel fiyatları da kriz nedeniyle epeyce uygun fiyatlarda. Türkiye’den turlarla yurt dışı gezisi yapmak şu sıralar oldukça yaygın. Örneğin, Kurban Bayramı Berlin ve Prag ve de Viyana turu için; 7 günlük gezi paketinde 500 Avro fiyattan başlıyor. 3* & 4* Merkezi Oteller de oda özelliklerine göre 500 ile 100 Euro arası bir fiyat söz konusu. Turizm firmalarından sizler için derlediğimiz bazı fiyatlar şöyle:
Kurban Bayramı Vizesiz Moskova Turu 23 Eylül 2015 Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün Uçak ile Ulaşım İstanbul Çıkışlı fiyat 1600 TL civarında..
Zürih – Bern – Cenevre Turu Kurban Bayramı Özel 23 Eylül Hareket Pegasus Havayolları İle 3 Gece 4 Gün Uçak ile Ulaşım İstanbul Çıkışlı fiyat 649, 00€ yani yaklaşık 1900 TL
Kurban Bayramı Amsterdam Özel 23 Eylül 2015 Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün Uçak ile Ulaşım İstanbul Çıkışlı fiyat ise 1900 Tl den başlıyor..
tabi hemen ekleyelim, otelbul.org olarak size aktardığımız fiyatlar yaklaşık fiyatlar olup, turizm firmalarına göre değişiklik göstermektedir.
Kurban Bayramını yurt içinde geçirmek isteyenler için bizce en ideal yer mevsim şartlarına göre Antalya. Bununla birlikte Kurban Bayramı tatilinde gezi için kısa süre ayırabilecekler için, Kapadokya tercihini düşünebilirler. Örneğin her Hafta Kapadokya 3 Gece 4 Günlük turların fiyatları, 2 kişilik odalar için 200-250 Tl arasında.
Yurt içi gezi planları arasında olmazsa olmaz olan da Yavru vatan Kıbrıs. Kıbrıs Otelleri de Kurban Bayramı 2015 için indirimli tariflerinin duyurusunu yapmışlar bile. Kıbrıs Otelleri %10 indirim şartıyla 120 Tl ile 750 Tl arasında fiyat sunmaktalar. Kurban Bayramı Kıbrıs Otelleri, bir çok ünlü yıldızı sahneye çıkardığını da belirtmekte yarar var.