Kurban Bayramı Turları 2013

Kurban Bayramı Turları 2013

29 Temmuz 2013 0 Yazar:

Kurban bayramı Otellleri için Etstur firmasının kampanyalarından seçtiğimiz 5 otelin özelliklerine kısaca değineceğiz. Hemen belirtelimki bu tesislerin bizimle ne bir ilgisi ne de bağlantısı var. Ayrıntılı bilgi için Estur firmasının web sitesine başvurabilirsiniz. Otelbul olarak, gezi ve gözlemlerimiz sonucu incelediğimiz otel veya diğer turistik tesisler için daha ayrıntılı yazılara yer vereceğiz. Bunun için bir Otel Tanıtım yazısı şablonu hazırladığımızı da belirtelim.

Maxx Royal Belek Golf & Spa Belek Maxx Her Şey Dahil kişi Başı Fiyat: 720 TL
Belek merkeze 1 km, Antalya merkeze 45 km, Antalya Havalimanı’na 35 km. uzaklıktaki otelin 300 m. uzunluğunda kumsal plajı ve iskelesi bulunmakta.

Mardan Palace Kundu | Luxury Her Şey Dahil Kişi başı Fiyat: 455 TL
Mardan Palace Kundu, şehir merkezine 25 km., havalimanına ise 15 km. uzaklıktadır. Denize sıfır konumdaki tesisin, 145 m. uzunluğunda özel beyaz kum, deniz içerisinde çakıl, özel plajı bulunmaktadır.

Hotel Baia Lara Lara | Ultra Her Şey Dahil Kişi başı: 280 TL
Oldukça geniş bir alanda kurulmuş olan Hotel Baia Lara Lara, Antalya şehir merkezine 17km., havalimanına ise 15 km. uzaklıkta bulunmaktadır. Denize sıfır konumdaki tesisin 160 metre uzunluğunda kumsal plajı mevcuttur.

Voyage Belek Spa Belek | Ultra Her Şey Dahil Kişi Başı: 368 TL
Belek merkeze 2 km., Antalya’ya 40 km., havalimanına 35 km. mesafedeki Voyage Belek Spa Belek hakkında sitemizde daha geniş bilgi bulunmaktadır. 300 metre uzunluğunda kumsal plajı ve 2 iskelesi dikkat çeken otelle ilgili bili için otelbul.org içerisinde arama yapınız.

Porto Bello Hotel Konyaaltı | Her Şey Dahil Kişi Başı: 184 TL
Antalya merkeze yaklaşık 6 km. uzaklıktaki Porto Bello Hotel, Antalya Havalimanı’na 20 km. mesafede bulunmaktadır. Otel tesisi ile ile plaj arasından yol geçiyor. Plaja bağlantı tüp geçit ile yapılıyor. otelin 150 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.