La Fontaine Butik Otel

La Fontaine Butik Otel

9 Eylül 2012 0 Yazar:

La Fontaine Butik Otel, Mudanya Oteli ve Güzelyalı Oteli olmak üzere iki otelinde sahibi olan Çetin emlak gayrimenkul müşavirliği kuruluşudur. La Fontaine Butik Otel, Mudanya’nın merkezinde denize ve 50 metre mesafededir. Yeni kurulan La Fontaine Butik Otel, dış görünümü ve tasarımı ile çekmektedir. Fontaine Butik Otel, Mudanya’nın göz kamaştırıcı atmosferinde tatil yapmayı düşünenler için ideal bir butik otel özellikleri sunmakta. La Fontaine Butik Otel, Mudanya otelleri içerisinde belki de en yeni otellerden. Edindiğimiz bilgiler La Fontaine Butik Otel’in 1 yıllık bir mazisi olduğu yönünde. La fontaine Butik OtelÇocuklu aileye uygun otel olan La Fontaine Butik Otel Oda özellikleri şöyle:
24 Saat Açık, Bahçe, Bar / Cafe Buzdolabı, Çamaşırhane, Çocuk Bakımı Deniz Kenarı, Faks, İnternet Klima, Kışın Açık, Kablosuz İnternet Günlük Oda Temizliği, Kahvaltı Dahil, Kredi kart ile ödeme Oda servisi, Restaurant, Saç kurutma makinası Sahil, Telefon, Televizyon Uydu yayını, Ücretsiz gazete, Ücretsiz otopark Villa Kiralama ve Ücretsiz dergi

La Fontaine Butik Otel Fiyatları ve Rezervasyon >>


Mudanya Oteli
(Ramazan özel)
2 Kişilik Oda Standart
2 Kişilik Oda Lüx
4 Kişilik Oda
Güzelyalı Oteli
2 Kişilik Oda Standart
2 Kişilik Oda Lüx
4 Kişilik Oda
Suit oda
Apart Daire
La Fontaine Butik Otel İletişim Bilgileri
MUDANYA OTEL
Halitpaşa Mah. Fevzipaşa Cad. No:36 Mudanya / BURSA

GÜZELYALI OTEL
Eğitim Mh. Burgaz Cd. Feribot İskelesi Karşısı No:14 Güzelyalı / BURSA
La Fontaine Butik Otel

 

 

 

 

 

 

 

Mudanya’ya Ulaşım İstanbul Deniz Otobüsleri İşletmesi’nin (İDO) hızlı feribotu ile İstanbul Yenikapı’dan otomobille veya otomobilsiz Mudanya’ya gelebilirsiniz. İDO İletişim Bilgileri ; Ayrıntılı bilgi için (0212) 444 4 436 İDO: Güzelyalı 0(224) 554 92 69
Kara Yolu ile Mudanya’ya Ulaşım
Karayoluyla gelmek için Yalova-Gemlik yolunu izlemek ve Gemlik’ten sonra Mudanya sapağından ayrılmak gerek. Dileyenler Bursa’ya devam edip, Bursa’dan Mudanya’ya rahat bir yolculuk yapabilirler. Çünkü Gemlik’ten Mudanya’ya sahil yolu biraz virajlı ve dar. Ama harika bir manzaraya sahip doğa ile iç içe yapılacak yolculuğu sevenler için ideal bir seçenek.
Otobüsle Mudanya’ya Ulaşım
Eğer özel arabanızla değil de otobüsle Mudanya’ya ulaşmak istiyorsanız Bursa’da vasıta değiştireceksiniz. Mudanya’ya gelmek için, Bursa’ya ulaştığınız otobüsten Şehirlerarası Terminalde iniş ardından 90 numaralı Terminal otobüsleriyle öncelikle Santral Garaj’a geleceksiniz. Ardından Bursa-Ray istasyonundan “1050 Konutlar-Organize Sanayi” yazılı raylı sistemle Mudanya minibüslerinin kalktığı ana durağa ulaşacaksınız. Minibüsler ilgili hatta saat 05.50 ile 24.00 arasında 5 dakikada bir sefer yapmaktadır.