Long Beach Harmony Hotel&Spa

Long Beach Harmony Hotel&Spa

24 Haziran 2015 0 Yazar:

Long Beach Harmony Hotel & Spa kum/çakıl ve güzel plajlarıyla ünlü İncekum bölgesinde, denize sıfır, Akdeniz’in muhteşem güneşinin altında size konfor, eğlence, dinlence ve aktivite sunuyor. Long Beach Resort Hotel & Spa Akdeniz’in incisi Alanya’ya 20 km, şehir merkezine (Avsallar, Konaklı) 5 km, Antalya Havalimanına 90 km ve Gazipaşa/Alanya Havalimanına 60 km uzaklıkta bulunuyor.

235 odadan oluşan, Ultra her şey dahil hizmeti veren tesis, 26.000 m2 alan üzerine kurulu S şekli bir yapıya sahiptir. Tesisin 600 m uzunluğunda kum-çakıl karışık sahili ve 2 adet iskelesi mevcut.

Ana Restaurantta sabah kahvaltısı -öğle ve akşam yemekleri, 4 adet  A’ la Carte Restaurantta Hint, Fransız, Barbeque, Akdeniz ile farklı tadlara ev sahipliği yapıyor.

Long Beach Harmony Hotel Rezervasyon >>

Long Beach Harmony Hotel En Uygun FiyatGünün her saatinde toplam 9 bardan dilediğiniz hizmeti alabilir, akşamüstü kahve ve atıştırmalıklarınız için hizmet veren cafe’lerden faydalanabilirsiniz. Gününüzü plajda değerlendirmek isterseniz Snack Bar her türlü yiyecek ve içecekleriyle hizmet veriyor.

Animasyon programı, açık ve kapalı yüzme havuzları, deniz suyu havuzları, 11 kaydıraklı Aquaparkı, Korsan Gemisi, tropikal ada kaydıraklı eğlence havuzu, Lunaparkı, mini futbol sahası, mini golf parkuru, tenis kortları, plaj voleybol sahaları, mini klübü, genç klubü ve açık-kapalı olmak üzere 2 diskoyla sizin ve çocuğunuzun her saatinin dopdolu geçmesi planlanmış.

harmony Hotel AlanyaLong Beach Harmony Hotelharmony Hotel Alanya Antalyalomg beach harmony Odalar

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Türkler Mah. Akdeniz Bul. No:26 Alanya / Antalya

Long Beach Harmony Hotel Rezervasyon >>