Lviv Swiss Hotel Nasıldır? Lviv Otelleri Rezervasyon

Lviv Swiss Hotel Nasıldır? Lviv Otelleri Rezervasyon

3 Nisan 2018 0 Yazar:

Lviv Swiss Hotel

4 Yıldızlı Otel, butik tarzdaki Lviv Swiss Hotel odaları klasik tarzda ayrı ayrı tasarlanmıştır. Lviv’in merkezindedir. Swiss Hotel Lviv, tarihi Pazar Meydanı’na 1 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ünlü Hlyniany Kapısı’na, Bernardine Kilisesi’ne ve Potocki Sarayı’na 600 metre kadar uzaklıkta bulunmaktadır.

Lviv Swiss Hotel odalarında standart olarak TV, minibar, bornoz ve terlik bulunur. Ukrayna ve İtalyan mutfağından lezzetler sunan restoranı bulunmaktadır. Odalara kahvaltı sevisi yapılmaktadır. Swiss Otelde ayrıca oyun odası ve Roma stiline sahip bir hamam da bulunmaktadır. Otelde Masaj salonu vardır. Lviv Havalimanı’na otelden servis bulunmaktadır.
Lviv Ve Çevresindeki Muhteşem Mimari Yapılar

Lviv ve çevresinde tarihi ve mimarisiyle dikkat çeken kiliseleri görebilirsiniz. Bu tarihi kentin merkezinde eski ve dar sokaklar dikkatinizi çekecektir.

Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Lviv noktasında en beğendikleri kesim.
Booking müşteriler, tarafından en yüksek puanlar alan ve Lviv’deki oteller arasında en iyi konuma sahip olarak belirlenen tesis özellikle iki kişilik seyhat için uygun. Çiftler için ideal bir otel…,

Lviv Swiss Hotel En İyi 100 Ukrayna otelleri listesindedir.
Ukrayna’nın en iyi 100 Oteli listesinde olan Swiss Hotel,  keşfedilmeyi bekleyen kentlerinden birinin en güzel bölgesinde bulunmaktadır.
Knyaza Romana Str.20, Lviv, 79005, Ukrayna

Lviv Swiss Hotel Rezervasyon ve Ayrıntılı Bilgiler >>

Ekonomik ve güvenilir oteller için sitemizdeki fırsat arayıcıları değerlendirebilirsiniz. Bu fırsatların kısa süreli olduğu ve en iyi fiyat avantajına sahip olduğunu dikkate alarak, seçiminizi hızlı şekilde yaparak rezervasyon imkanından faydalanabilirsiniz. Lviv’deki Güncel Fırsat Oteller aşağıda listelenmiştir.

Booking.com