Marmaris İçmeler

23 Şubat 2013 0 Yazar:

İçmeler: Marmaris’in 9 km batısında konumlanmış, çok iyi planlanmış, kozmopolit amaca uygun kurulmuş tatil yeri, uluslar arası lezzet, koyda demirleyen lüks yatlar ve denizin önündeki barlarda kokteyllerini yudumlayan tatilciler. Yeşili zengin, dağların yamacında, çok iyi korunan bahçelerde kokulu renkli çiçeklerin bolluğu ile yan yana olan şaşırtıcı bir koya sahiptir. Koy, yüksek sezonda olduğu zaman fazla enerjiyi yakmak için geniş çeşitlilikte spor aktiviteleri vardır yada daha rahatlatıcı bir kaçış için koy çevresinde bir tekne turu alın ve onun ıssız plajlarından birine bakın.

marmaris içmeler

İçinde market olan birçok dükkan vardır. Nehir kenarında gezinirken hediye arayanlar için süslü takılar ve el işi çeşitleri satan tezgahlar bulacaksınız. İyi şeyler satan ve yerel yiyeceklerde uzmanlaşan postanenin (PTT) karşısındaki haftalık Çarşamba pazarını unutmayın.

Barları ile gece hayatınız renklenir. Canlı bir atmosfer ve gece geç saatlere kadar kalabileceğiniz yerler. Danstan hoşlananlar için bir gece kulübü vardır ve bazı barların diskoları, karaokeleri ve canlı şovları vardır. Kısİçmelerde her zaman yapacak birçok şey vardır.

Marmaris İçmeler Otelleri (Detaylı bir İçmeler tanıtımı, oteller ve anında rezervasyon imkanı)