Marmaris Turunç’ta Denize Sıfır İslami Otel

Marmaris Turunç’ta Denize Sıfır İslami Otel

19 Temmuz 2017 0 Yazar:

Muhafazakar ailelerin konaklayabileceği otel arayışında artış yaşanmakta. Türkiye’nin her yöresini mercek altına aldığımız şu günlerde yepyeni bir adres keşfettik! Türkiye’nin güzide turizm beldesi olan Marmaris-Turunç’ta yeşilin maviyle, denizin kumsalla en muazzam şekilde buluştuğu, çam ormanlarının içinde Avrupa’nın Mavi Bayrak Ödüllü Plajı eşsiz kumsalına ve denize sahip Hotel Mavi Deniz!

Marmaris‘in eşsiz koylarından birisi olan Turunç Koyu’nda bulunan Hotel Mavi Deniz doğayla baş başa kalabileceğiniz huzuru, sessizliği, rahatlığı ve ferahlığı yaşayabileceğiniz şekilde dizayn edilmiş konseptiyle konuklarını bekliyor.

MUHAFAZAKAR AİLELER İÇİN UYGUN OTEL

Hotel Mavi Deniz, muhafazakar ailelerin yaşam biçimini de rahatça sürdürebilecekleri hizmetler sunuyor. Detayların gözden kaçırılmadan sunulduğu otel koşullarında; rahatlık ön planda tutuluyor. Bay ve bayanlara her biri ayrı tarzda dizayn edilmiş kaydıraklı havuzları yanında denize sıfır konumu, özel plajı, bayanlar ve çocuklar için özel havuzu,  açık/kapalı restoranı, teras cafesi ve blue spa hizmetleriyle öne çıkmakta…

10 yıldır üst üste Mavi Bayrak Ödülünü alan Turunç Koyu’nun nezih, temiz, berrak ve turkuaz denizine girmek isteyen tatilcilerin bir numaralı tercihi olan Hotel Mavi Deniz ‘de yerinizi ayırttırmanız için nedenler saymakla bitmiyor.. İşte onlardan bazıları..

10 yıldır üst üste Mavi Bayrak Ödülünü alan Turunç Koyu’nun nezih, temiz, berrak ve turkuaz denizine sahip olan otelde alkol bulunmamakta ve servisi yapılmamaktadır.   Otel mutfağında kullanılan tüm ürünler Helal Gıda Sertifikası’na sahiptir.

Otel, Turunç Beldesinde Marmaris’e 20 km, Muğla’ya 75 km, Dalaman Havalimanı’na 110 km, Bodrum Havalimanı’na 152 km uzaklıktadır.

120m² büyüklüğündeki Kaydıraklı bayanlar havuzu çevresi separatörlerle çevrilmiş olup dışarıdan gözükmemektedir.   Bayanlar için özel dizayn edilmiş havuzun yanında gün içerisinde soğuk & sıcak içecek ve aperatif tatlar için büfe, ibadetlerini gerçekleştirebilmeleri için mescit ve çocukların havuza girebilmeleri için kaydıraklı çocuk havuzu bulunmaktadır.

Her şey dahil konseptinde hizmet veren otel, sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve akşam yemeğini açık büfe olarak sunmaktadır.

Blue Spa’da hamam, sauna, buhar odası ve masaj hizmeti, çocuklar içi oyun salonu, mini club ve çocuk parkı mevcuttur.

Otel çevresinde bulunan macera, gezi ve eğlence turlarına katılmak mümkün.  Günübirlik hizmet veren bu turlardan bazıları; Rodos Adası gezisi, Yat Turu, Rafting, Diving, Cleopatra Adası gezisi, Horse Safari, Parasailing, Bungee Jumping.

Otele aracıyla gelen müşteriler için 20 araçlık açık otopark mevcuttur.  Otele ait  uzun ahşap iskele bulunmaktadır.