Martı Myra Kemer

Martı Myra Kemer

2 Eylül 2015 0 Yazar:

Mükemmel konumuyla, mavisi ve doğası ödüllü bir tatil köyü. Martı Myra, çam ağaçlarının etrafınızı sarmaladığı, güne kuş cıvıltıları ile uyanacağınız, doğası ve masmavi denizi ile sizleri bekliyor. Antalya Tekirova’nın muhteşem doğasında, “Mavi Bayraklı” pırıl pırıl deniziyle, Olympos ve Phaselis antik şehirleri arasında yer alan Martı Myra; Kemer’e 17 km, Antalya şehir merkezine 60 km, uluslararası Antalya Havaalanı’na da 70 km uzaklıktadır.

Tekirova’nın doğa ile iç içe sahilinde, Tahtalı Dağları’nın eteklerinde 1601 çam ağacı ile çevrelenmiş, 100 dönümlük ormanlık bir arazi üzerine kurulan Martı Myra’da yeniden doğacak, ayrıcalıklarınızla 1. sınıf bir tatil yaşayacaksınız. Ayrıca, Üç Adalar Dalış Parkı’nın karşısında bulunan Martı Myra’da, 285 m uzunluğunda, 40 m’si kum ve 30 m’si çakıl olmak üzere toplam 70 m genişliğe sahip tertemiz bir plaj sizleri bekliyor.

  • 1865 m² den oluşan 7 adet açık yüzme havuzu
  • 170 m² den oluşan 1 adet ısıtmalı kapalı yüzme havuzu
  • 65 m² den oluşan çocuk yüzme havuzu
  • Aquapark
  • 300 kişilik anfi tiyatro
  • Disko ve animasyon şovları

Martı Myra, gençlere ve çocuklara özel bir önem veriyor. Onları eğlendirirken gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefliyor. Bunun için “Kids Only By K ®” kulübü gün boyunca çocuklarınıza özel etkinlikler düzenliyor. Çocuklarınızda sizin kadar eğlenmeyi hak ediyor. Çocuklu ailelerin güvenle gidebileceği kaliteli bir otel.

Tekirova’da Bulunan Seçkin Tesisler Hakkında Bilgi almak için tıklayınız…

Ilimyra Hotel
Fiyat Bilgisi, Odalar, Hizmetler, Müşteri Yorumları ve Tüm Detaylar ile Anında Rezervasyon için Tıklayınız >>