Maxx Royal Belek Golf Resort

Maxx Royal Belek Golf Resort

2 Eylül 2015 0 Yazar:

Montgomerie Maxx Royal Golf Club, 2015 TripAdvisor Certificate of Excellence, Maxx Royal Belek Golf Resort, 2015 TripAdvisor Certificate of Excellence ödüllerinin sahibi olan Maxx Royal Belek Golf Resort 2015 Kanıtlanmış Kalite Ödülü (Proven Quality) ile parlak bir sunuma sahip. Tesisin yaklaşık 1000 dönümlük bir alanda kurulu olduğunu söylemekle, sanıyoruz ki otelin büyüklüğünü yeterince izah etmiş oluruz. Seçklin Belek Otelleri arasında ön sıralarda olan otelin müşterilerine sunduğu bir çok oda seçeneği mevcut. Maxx Her Şey Dahil konseptiyle sunulan odalarda kalmak için yaklaşık olarak 700 ile 1600 TL arasında bir fiyatı gözden çıkarmanız lazım. Örneğin Teras Aile Süiti – Bahçe Manzaralı olarak tanımlanan odanın 680 TL gecelik ücreti var. Yine Albatross Delux Villa – 3 Yatak Odalı tercih için gecelik 1600 TL gibi bir fiyat söz konusu.
Maxx Royal Belek Golf Resort için kimileri için ucuz kimileri için de hayal ötesi fiyatlarından başka da özellikleri var. Otelin Belek merkeze 1 km uzaktaki iskele mevkiinde bulunması önemli bir avantaj. Burası Antalya merkeze yaklaşık 45 km olup, Antalya Havalimanı’na 35 km mesafede bulunmaktadır. Otelin 300 m uzunluğunda kumsal plajı ve iskelesi bulunuyor. Plajda şemsiye, minder ve havlu havuz başı ve plajda ücretsiz. Pavillion kullanımı ise ücretlidir.

Otelde yemekler üç öğünde de açık büfe… Kahvaltıda taze sıkma portakal ve greyfurt suyu ücretsiz. Centro Meydan Bar’da 24 saat otelin belirlemiş olduğu markalar dâhilinde yerli içecekler ile bazı yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsiz. Minibar; soft içecekler, bira, 4 adet cam şişe su, beyaz şarap ve kırmızı şarap(37,5 cl,18,75 cl), sıcak set-up/çay kahve, cips, çerez ve çikolata ile dolduruluyor.

A la carte restoranlar Oceans, Azure Asia, Tangerine Beach Club ile Bueno Steak House rezervasyonlu ve ücretsiz, So Long Club House (Sabah ve öğlen) rezervasyonlu ve ücretli. Bazı A la carte restoranlarda canlı müzik mevcut. Golf Club Bar ücretli olarak sunuluyor.

Tüm barlardaki içecekler cam şişede (orijinal kutusu Tetrapak olanlar hariç) sunuluyor. Yaz sezonunda havuz çevresi sahilde mevsim meyveleri ikramı yapılıyor. Tesisin belirlemiş olduğu bazı alanlarda ve saat dilimleri arasında Höagen-Dazs, Movenpick ve Algida marka dondurma çeşitleri ücretsiz olarak veriliyor. Brunch her pazar ve özel günlerde veriliyor.

Maxx Royal Belek Golf Resort Aşağıdaki özellikleri ile öne çıkıyor:
Balayı Oteli
T. Sandalyeye Uygun
Bebek Dostu
Çocuk Dostu
Özel Sağlık Talebi
Genç Dostu Otel
İleri Yaş Dostu Otel
Denetimde Başarılı
Aquapark Oteli
Mavi Bayraklı
Çevre Dostu
Golf Oteli
Denize Sıfır
Plajı Kum
Denizi Kum
Spa Tesisi
Wifi

Bilgiler Estur tarafından verilen bilgilere dayanmakta olup detay bilgiyi ve fiyatlandırma ile researvasyon için
Maxx Royal Belek Golf Resort Estur  linkini ziyaret ediniz..

Maxx Royal Belek Golf Resort İletişim Bilgileri İse Şöyledir:
İskele Mevkii, Belek / Antalya
Tel.: +90 242 710 27 00
Fax: +90 242 715 38 05

Otelin Resmi Web Sitesi:
http://www.maxxroyal.com/Maxx-Royal-Hotel-Belek
eposta
info@maxxroyal.com
OtelBul.TK
Değerli yorumlarınızı ve eleştirilerinizi bekler…