Mostar Hotel

6 Şubat 2012 0 Yazar:

Mostar Hotel 42 oda ve 84 yatağı ile 3 yıldızlı Anklara otellerindendir. Otel, Ankara’da Ulus’ta bulunmaktadır. Konum itibarıyla İlk meclis binası, Ankara Kalesi,Ulus Atatürk Heykeli, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Roma Yolu ve kalıntıları ve Etnografya Müzesi yürüme mesafesindedir.
Gençlik Parkı manzaralı olan Mostar otel , TBMM – Bakanlıklar – Ankara Adliye Sarayı ve hastanelere 5-10 dk mesafede bulunmaktadır. Ankara Mostar Hotel, Gar ve Havaş 5 dk yürüme mesafesindedir. Otelden Havaalanı uzaklığı 23 km kadardır. Otel Ankara’daki önemli spor merkezlerine de yakındır. 19 Mayıs Stadyumu, Atatürk Spor Salonu, Naili Moran Atletizm ve Spor Tesisleri, Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu ve Arena Spor Salonu yürüyerek 5 dakikalık mesafededir.
Mostar Hotel Odalarında; TV , uydu yayını, minibar, telefon, duşakabin, kasa ve saç kurutma makinası bulunmaktadır.
Ankara’da özellikle Ulus civarında, tren garına, Ankara Kalesi ve bir çok tarihi binaya ev sahipliği yapan Ulus’ta otel arayan ziyaretçilerimiz için iyi bir seçenek olan Mostar Hotel hakkında aşağıdaki rezervasyon linkinden detaylı bilgiler edinebilir, daha önce otelde kalan konukların yorumlarını okuyabilir, dilerseniz otelbul.org üzerinden olumlu olumsuz yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
Otel iletişim bilgileri:
Opera Meydanı, Tavus Sokak No:6
Ulus/Ankara/Turkey

Hotel Mostar Rezervasyon >>