Mukarnas Spa Resort

Mukarnas Spa Resort

3 Mart 2012 0 Yazar:

Mukarnas Spa Resort, Nisan 2007’ de hizmete açılmış, Alanya Okurcalar mevkiinde bulunan 5 yıldızlı Alanya otellerindendir. Mukarnas Spa Resort tesisi, 30 bin metrakarelik alana, 420 oda ve 950 yatak kapasitesine sahiptir. Otelden Alanya 30 km., Okurcalar 1 km. ve Antalya Havaalanı ise 90 km. uzaklıktadır. Edinilen bilgilere göre otelde, 01 Nisan 2012 – 15 Nisan 2012 arası fiyatları 135 Tl den başlamktadır.
Mukarnas Spa Resort Standart 3’lü Oda :
24 ila 30 m2 arasında değişebilen ölçülerde 1 iki kişilik yatak ve standart tek kişilik yatak formunda, minibar, TV, klima(merkezi saat ayarlı), internet ve direk telefon, güvenlik kasası bulunan  264 adet deniz manzaralı ve balkonlu oda.  Standart odalardaki banyolarda küvet ve saç kurutma makinesi mevcuttur. Max. 3 kişi konaklayabilir.

Mukarnas Spa Resort  Hotel Nasıldır, Yer Var mı, Fiyat Bilgileri ve Rezervasyon? >>

Mukarnas Spa Resort Standart 2’li Oda :
Mukarnas Spa Resort Hotel 24 ila 28 m2 arasında değişen ölçülerde 1 iki kişilik yatak veya iki standart tek kişilik yatak formunda mobilya ,minibar,TV, klima(merkezi saat ayarlı) internet ve direk telefon ve güvenlik kasası bulunan 30 adet deniz manzaralı ,  balkonlu odası var. Banyo da küvet ve saç kurutma makinesi mevcuttur. Max. 2+1 kişi konaklayabilir.

Mukarnas Spa Resort  Engelli Odaları : 4 birbirine bağlı ikili standart oda katagorisinden oluşmaktadır

Mukarnas Spa Resort Bağlantılı Odalar :  25 adet standart ikili odadan oluşmakta olup ara kapıları kilitlenebilir odalardır ve özellikleri standart odalar ile aynı donanımdadır.

Mukarnas Spa Resort Sigara İçilmez Odalar :  20 adet standart oda bulunmaktadır.

JMukarnas Spa Resort unior Suit :  54 Junior Suit bulunmakta olup 35 m2 ahşap zeminli olark dizayn edilmiştir. Max. 4 kişi konaklayabir.

Mukarnas Spa Resort Aile Suit : 7 adet bulunmaktadır ve 65 m2 ebadındadır,birbirine bağlı 2 yatakodası ve 1Banyo(küvetli) ve balkondan oluşmaktadır. En az : 4, Enfazla: 5 kişi konaklayabilir.

Mukarnas Spa Resort Executive Suit :  10 adet suit bulunmaktadır ve 80m2 ebadında olup zeminler ahşap kapılıdır. Oturma odası ve iki yatak odasından oluşmaktadır ve iki banyosu bulunmaktadır. Büyük banyo da jakuzi bulunmaktadır. Enaz 4,  enfazla 5+1 veya 6 kişi konaklayabilir.

Mukarnas Spa Resort King Suite : 1 King Suit bulunmaktadır ve 120 m2 ebadındadır ve ahşap zemin olarak düzünlenmiştir. 1 yatak odası 1 oturma salonu, 1 Jakuzili banyodan oluşmakta ve ayrıca bir servis köşesi bulunmaktadır

Mukarnas Spa Resort Odaların genel Tarzı : Tüm odalarda; duvarlar kağıt,oda giriş zemini doğal mermer ve odanın zemini halı kaplı olup mobilya beyazlatılmış meşe renginde modern stilde dizayn edilmiştir.

Yatak Çarşaf ve nevresim: Gün aşırı değişim Havlu : Günlük değişim
Oda temizlik ve bakım : Günlük bakım Minibar : Günlük dolum
Merkezi Klima : Saat Ayarlı
Misafir Hizmetleri : Sabah 08:30 ile gece 24:00 arası hizmet vermektedir.
TV Kanalları : Türk, Alman, Fransız , İtalyan, Hollanda ,İsrail, Belçika, Rus, İngiliz, Müzik ve info kanalı olmak üzere toplam 40 dijital kanal.

Mukarnas Spa Resort  Fiyat Bilgileri ve Rezervasyon >>