Otel Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Otel Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

17 Mart 2016 0 Yazar:

Tatil dönemi denince ilk akla gelen yaz tatili. Tatil için ülkemizin deniz kıyısı bölgeleri tercih edilmekte.  Güneşin ve kumsalın tadını çıkartmak için ülkemizin üç tarafı da müsait. Ülkemizin doğal, tarihi güzelliklerini görmek için dünyanın her köşesinden gelen turistler ve tatilciler için otel bul olarak yazılar hazırlamaya devam ediyoruz.  Tatil olgusunun en önemli ayağını oluşturan konaklama tesisleri için son yıllarda hem ekonomik hem de modernite açısından önemli bir otel potansiyeline sahip olan ülkemizde zorlanacağınızı sanmıyoruz. Ancak otel arama ve en uygun oteli bulma noktasında bazı küçük ipuçlarına başvurmakta da fayda var.
Örneğin Türkiye’deki otellerin popülerliği açısından bölge olarak dağılımına göz atabilirsiniz: Aşağıdaki listede şubat ve mart 2016 dönemi için en çok tercih edilen tatil beldeleri yer almakta.

Bir diğer yöntem ise Dünyaca ünlü tatil beldelerindeki popüler oteller hakkındaki yorumları okumak…  Türkiye’deki Oteller hakkında yapılan yorumları okuyabilirsiniz. Yorumları okumak için tıklayınız.

Güneşin, kumsalın ve denizin tadını çıkartmak için Antalya, Bodrum, Marmaris, Fethiye akla gelmekle birlikte seçimleri deniz tercihiyle yapmak yerinde olacaktır. Geniş ve bol seçenekli Antalya otelleri size Akdeniz’in tuzunu ve coşkusunu yaşatmaya yetecektir. Antalya civarında size en uygun oteli bulmak isterseniz buyurun seçenekler burada (lütfen Tıklayınız)…

Akdeniz Bölgesi, Türkiye (342 tesis)

Bölgeler

Türkiye (2298 tesis)

Türkiye (2017 tesis)

Antalya Havaalanları Bölgesinde 63 konaklama tesisi

Antalya, Akdeniz Bölgesi, Türkiye (63 tesis)