Palm Wings Beach Resort

Palm Wings Beach Resort

4 Mart 2012 0 Yazar:

Didim merkeze 1 km, Bodrum Havalimanı’na 80 km, İzmir Havalimanı’na 150 km uzaklıkta, denize sıfır konumda olan Palm Wings Beach Resort 5 yıldızlı Didim otellerindendir. 72 adet otel odası, 260 adet villa standart oda, 30 adet villa aile odası ve 4 adet villaking suit oda bulunuan tesisin; zemin otel odalarında halı varken villa odaları da seramik kaplıdır. Odaların tümünde, TV uydu yayını, minibar, klima, telefon, kasa, saç kurutma makinesi, duş ve WC bulunmaktadır. Aile odaları 1 yatak odası ve bir oturma odasından oluşur.

Tesis 150 m. kumsal plajı olan özel bir koyda bulunmaktadır. Otelin, 1000 kişi kapasiteli tüm ekipmanlarıyla konferans salonları, ana restoran, İtalyan, Balık, Çin ve Türk mutfağından oluşan A’la carte restoranlar (rezervasyonlu ve ücretli), TV salonu, hamam, sauna, masaj, kuaför, market, butik, doktor, internet cafe, bilardo, masa tenisi, tenis, basketbol, gece ve gündüz animasyonları, çocuk kulübü, amfi tiyatro, 3 bant kaydıraklı 1 büyük havuz, 1 relaks havuz, 1 kapalı havuz, 1 çocuk havuzu, disco ve barlar, çocuk parkı, oyun salonu, kuru temizleme, çamaşırhane, wireless, otopark, bagaj odası ve su sporları etkinlik ve hizmetleri mevcuttur.

Palm Wings Beach Resort Ücretsiz etkinlikleri:
Sauna, hamam, fi tness, tenis, kaydıraklar, masa tenisi, plaj havlusu, şemsiye, şezlong, şezlong minderi, basketbol sahası ve TV salonu ücretsizdir.

Palm Wings Beach Resort Ücretli Olan Etkinlikler
Disco, tenis ekipmanları, kuaför, doktor, internet cafe ve bilardo ücretli hizmetlerdir.

Otelin küçük misafi rleri için çocuk animasyonu, çocuk bakıcısı (ücretli), mini clup (04-12 yaş), oyun bahçesi, oyun salonu ve çocuk havuzu hizmetleri vardır.

Tesis, denize sıfır konumdadır ve havlu, şemsiye, minder, şezlong ücretsizdir.

Her şey dahil sisteminde hizmet verilmektedir. Konsept 10.00-23.00 saatleri arasında ve soft içecekler ile bazı yerli alkollü içecekler için geçerlidir.Yabancı içecekler konsepte dahil değildir.

Palm Wings Beach Resort İletişim Bilgileri
Adres : Altnkum Mah. Mehtap Cad. 94. Sok. No:21
Didim / AYDIN / TRKYE
Tel : +90 256 813 83 63
Faks : +90 256 813 76 38
E-Mail : info@palmwings.com.tr
reservation@palmwings.com.tr
ik@palmwings.com.tr