Paloma Grida Resort & Spa

Paloma Grida Resort & Spa

9 Eylül 2015 0 Yazar:

Belek Otelleri Kurban bayramında Yoğun talep görüyor. Paloma Grida Resort hakkında detay bilgi vereceğimiz bu yazıyı dikkatlice okuyunuz… Antalya’da Otel arayan ziyaretçilerimizin en çok seçim yaptığı beldelerden biri olan Belek Otelleri, fiyat bilgileri ve müşterilerin yorumları da yazıda mevcut. Belek, İskele mevkii de yer alan ve denize direk kıyısı olan Paloma Grida Resort & SPA, Belek’e 700 m, Antalya Havalimanına 35 km, Antalya şehir merkezine ise 45 km uzaklıktadır. Toplam 459 odası bulunan ve Anadolu’nun büyüleyici havasını yansıtan tesis, doğayla bütünleşmiş özel mimarisi ile aileniz için konfor çocuklarınız için renkli bir dünya sunuyor. PALOMA Grida Resort & SPA’da Standart, Superior Standart, Bağlantılı Aile, Dubleks Aile odaları ve Göl Evleri olmak üzere siz misafirleri ağırlayabilecek oda tipleri bulunmaktadır.
Rezervasyon İçin Tıklayınız >>

Tesiste; 1000 m² alan üzerine kurulu Mini Kulüp, kahvaltı, öğle ve akşam yemeği için restoranda mini büfe mevcut. 2-4 yaş (ebeveyn gözetiminde), 4-7 yaş ve 8-12 yaş grupları için ayrı aktivite odaları ve WC bulunuyor. Tesiste; oyun merkezi, top havuzu, bebek uyku odası, mini mutfak, sinema, amfitiyatro, dans odası ve atölyeler 10.00-22.00 saatleri arasında (uzatılan saat aralığı ile) hizmet veriyor. Gençlik Programı kapsamında ise 12-16 yaş arası gençler için Facebook ve Twitter köşesi, Playstation ve Wii oyunları, diskoda DJ dersleri, lounge ve oyun odası mevcut. Çocuklu tatilcilerin rahat edeceği, nefes alabileceği bir mekan olarak öne çıkmaktadır. Fiyat olarak, sunduğu hizmetler ve kalite anlamında ideal bir otel.

Paloma Grida Otel RezervasyonPaloma Grida Resort Odalardan GörüntüPaloma Grida Village ResturantPaloma Grida Resort & Spa

PALOMA Grida Resort & SPA  Oda Fiyatları, Müşteri Yorumları ve Anında Rezervasyon için tıklayınız >>