RADİSSON BLU RESORT & SPA, CESME

RADİSSON BLU RESORT & SPA, CESME

28 Mayıs 2015 0 Yazar:

Ege Denizi’nin kristal berraklığındaki mavi sularında uzanan Radisson Blu Resort & Spa Çeşme, Türkiye’nin batısındaki nefes kesen doğal plajları ve tabiatı kefşetmek için mükemmel bir merkezdir. Otelde 311 adet eşsiz donanımlı oda, 3500 m² kapalı alanda Spa & Sağlık Merkezi, iki adet mükemmel restoran, kapalı ve açık yüzme havuzları ile bir adet gece kulubü bulunmaktadır. Çeşme’nin meşhur plajlarının hemen yanı  başında yer alan Ilıca ve Alaçatı’ya kısa bir yolculukla ulaşabileceğiniz konumdaki tesis, gerek iş seyahatleriniz gerekse tatil amaçlı gezileriniz için mükemmel bir tercih olacaktır.

Çeşme’de Tatil Başkadır

Çeşme’de bulunan otel, Ege Denizi’ne sıfır konumu ile misafirlerine unutulmaz bir tatil sunuyor ve bu tatili unutamayacağınızı garanti ediyor.Tatilciler yanı başlarında bulunan mavi bayraklı plajlarda kristal suların keyfine varabilir veya kısa bir araba yolculuğu ile rüzgar sörfü plajlarıyla ünlü Alaçatı’ya gidebilirler.

RADİSSON BLU RESORT ÇEŞME REZERVASYON >>
Aralarında 42 süit ve 1 Kral Dairesinin de bulunduğu 311 odanın her biri ücretsiz, yüksek hızda, kablosuz internet bağlantısına sahiptir. Otelde ayrıca birkaç adet mağaza ve açık otopark da bulunmaktadır.Çocuklar, çocuk kulubünün geniş imkanlarından ve eğlenceli aktivitelerinden yararlanırken sizler de rahatça dinlenebilirsiniz. Çocuklu tatil seçeneği için oldukça uygun bir otel.

 

Radisson Blu Resort & Spa, Cesme:
Altınyunus mah 3435 Sok No. 25
İzmir Çeşme  Türkiye

REZERVASYON >>