Ramazan Bayramı Tatilinde Fırsat Otelleri

Ramazan Bayramı Tatilinde Fırsat Otelleri

20 Nisan 2018 1 Yazar:

2018 Yılı Ramazan ayı 15 Mayıs Salı akşamı başlıyor, 14 Haziran Perşembe akşamı da bitiyor. 2018 Ramazan Bayramı tatili ise aynı gün öğleden sonra başlamakta. Ancak muhtemelen 14 Haziran Perşembe tamm gün tatil olacak. Böylece Ramazan bayramı tatili 2018’de 4 gün olacakk.

Ramazan Bayramı Tatilinde Neler Yapılabilir?

Cumhurbaşkanlığı seçimiise 24 Haziran’da. Bayramı 12 Eylül Pazartesi günü başlayacak olması nedeniyle Ramazan Bayramı tatilinin çok uzun süreye yayılması pek olası değil. Hafta sonuna da denk gelen 4 günlük kısa bayram tatilinde yurt içi ve yurt dışı seçenekleri dğerlendirmek mümkün.

Bu 4 günlük tatilde otellerde doluluk oranı yüksek olabilir. Bu nedenle şimdiden otellerde yerinizi ayırtmanızda fayda var. Ramazan Bayramı otelleri için Kapadokya, Sapanca ve Afyon, Polonezköy, Antalya, Bodrum, Marmaris, Fethiye gibi tatil trendi yüksek yerlerde otel rezervasyonlarını şimdiden yapabilirsiniz.

Ramazan Bayramı’na Özel otelleri ve tatil paketlerini de dikkatlice incelemenizi istiyoruz.

Ramazan Bayramında iç turizmde görülen canlanmanın bu bayramda da yaşanacağını tahmin ediyoruz. Ülkemizde her Ramazan Bayramı döneminde otellerdeki doluluk oranı çok yüksek olmakta ve, oteller talebi karşılamakta güçlük çekmektedir.. Benzer durumun Ramazan Bayramında da yaşanabilme ihtimali için yeterli neden var diye düşünüyoruz. *********

2018 Ramazan Bayramı tatili için şimdiden plan yapmak isteyenler için <strong>Bütçeye En Uygun Oteli Bulmak</strong> şimdi sitemizde çok daha kolay.

  Belek Otel Rezervasyon
  Kemer Otelleri ve Rezervasyonu
  Bodrum Otelleri Erken Rezervasyon
  Marmaris
  Kuşadası Otelleri, Yorumlar ve Rezervasyon
  Fethiye Ramazan Bayramı Otelleri
  Alanya Ramazan Bayramı Otel Bul