Richmond Pamukkale Thermal Otel

Richmond Pamukkale Thermal Otel

11 Mayıs 2012 0 Yazar:

Richmond Pamukkale Thermal Otel, UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi’ne alınan Pamukkale’ye 3 km mesafede, 4 yıldızlı Denizli otellerinden biridir. Richmond Pamukkale Thermal Otel Karahayıt kasabasında bulunmaktadır. Richmond Pamukkale Thermal Otel Denizli’ye 22 Km. , Pamukkale’ye 3 Km. , Çardak Havaalanına 67 Km. ,İzmir Adnan Menderes Havaalanına 223 Km. , Antalya Havaalanına 255 Km. uzaklıktadır.

Richmond Pamukkale Thermal Otel Oda Özellikleri
279 standart oda , 3 engelli odası, 10 suite oda, 8 corner suite, 10 deluxe oda, 4 connection suite ve 1 kral dairesi olup, toplam 315 oda ve 630 yatak kapasitelidir. Sigara içilmeyen odalar mevcuttur.

Richmond Pamukkale Thermal Otel Odalarındaki standart özellikler :
Merkezi sistem havalandırma (Isıtma ve soğutma) ,TV ve uydu yayınları , Minibar , Telefon , Saç kurutma makinesi , Küvet , İnternet bağlantısı , Gardrop ve valizlik ,
Günlük gazete servisi, Standart odalar ve deluxe odalar 11,5 m², suite odalar 17 m², kral dairesi 32,5 m², kral dairesi 58 m² olup, standart oda özelliklerine ilave olarak suite odalarda oturma grubu ve balkon mevcuttur.
Connection suite odalar birbirine bağlı oturma odası, yatak odası ve banyodan  oluşmaktadır.
Connection suite özellikleri : Split klima (Isıtma ve soğutma) ,2 adet 82 ekran LCD televizyon , Minibar , Telefon , Banyoda telefon , Saç kurutma makinası,J akuzi , Gardrop ve valizlik,  Çalışma masası, Yemek masası , Oturma grubu

Richmond Pamukkale Thermal Otel
Richmond Pamukkale Thermal Otel Yeme İçme

600 kişilik Richmond Restaurant, 300 kişilik Balo Salonu, 200 kişilik Green House, 150 kişilik Rich Bar ve Şömine Bar. Kış sezonunda her akşam Rich Bar’da yapılan canlı müzik programı, yaz sezonunda Pool Bar’da devam etmektedir.

Richmond Pamukkale Thermal Otel Masaj:
Kişiye özel aroma terapi yağlarıyla yapılan masajlarımızın yorgun kaslarınızı canlandıran, taze enerji ve güç sağlayan etkileri vardr. Yoğun bir günün ardından uygulanacak bir masaj kendinizi yenilenmiş hissetmenizi sağlar, ayrıca kas gerginliğinizi giderir.
Richmond Pamukkale Thermal Otel Spa:
Sağlık merkezinin özel odalarında Aromaterapi ve Hidroterapi..
Richmond Pamukkale Thermal Otel Türk Hamamı:
Richmond Pamukkale Thermal Otel, Türk gelenek ve görenekleri arasında nemli bir yer tutan, sağlık ve zindelik kazandırmada etkili bir yöntem olan ‘Hamam’ kültürünü misafirlerine ‘Türk hamamı’ ile sunuyor. Ruhsal ve bedensel olarak arınmanz için kese ve köpük masajı ile uygulanan özel hamam keyfini tercih edebilirsiniz.
Richmond Pamukkale Thermal Otel Termal
Doğal tedavi yöntemleri denilince, yıllardır ilk akla gelen modern tıbbın da onayladığı Termal tedavidir, her mevsim 37 derece olan şifalı su kaynağıyla termal banyolarımızda yüzme dışında, hareket terapisi, sauna, masaj ve diğer kür hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hiçbir kimyasal işleme tabi tutulmayan Richmond thermal suyu bir adet kapalı ve bir adet açık havuzda hizmet vermektedir.

Termal suyun iyi geldiği hastalıklar:
Romatizmal hastalıklar
Kemik erimesi
Siyatik, bel-boyun fıtığı, kireçlenme
Dolaşım sistemi hastalıkları
Nörolojik rehabilitasyon gerektiren hastalıklar
Ameliyat sonrası tutukluk ve sertliklerin giderilmesi
Kadın hastalıkları
Stres ve strese bağlı tüm hastalıkların rehabilitasyonu
Uykusuzluk ve yorgunluklar
Saç, tırnak ve derideki hücrelerin canlanması
Mide ve yemek borusu rahatsızlıkları
Kemik erimesinde kalsiyum tamamlayıcı tedavisi
Richmond Pamukkale Thermal Otel Cilt Bakım Ünitesi

Hydra Boyun ve dekolte bakımı
Hydra Lift göz bakımı
Hydra göğüs bakımı
Hydra cilt bakımı
Liftsome cilt bakımı
Hydra Plus cilt bakımı
Hydra lift cilt bakımı
Klasik Cilt bakımı
Manikür
Pedikür

Richmond Pamukkale Thermal İletişim Bilgileri
Karahayıt 20290
Pamukkale / Denizli – TÜRKİYE
T: +90 258 271 42 94 F: +90 271 41 34
E-mail: info.pamukkale@richmondint.com.tr