Rus Turistlerin Tercihi Antalya Otelleri

45 Beğeniler 1 Yorum
Rus Turistler İçin Oteller

Olumlu açıklamalar ve gelişmelerle yeniden faal hale gelmesi beklenen Türkiye ve Rusya ilişkilerinin en önemli unsuru Turizm. Daha doğrusu Rus turistlerin Türkiye’ye yeniden gelmesi. Rus turistler Türkiye seyahatlerini planlarken en çok Antalya otellerini ön plana çıkartıyorlar. Rusya vatandaşların uğrak yeri olan Antalya’da konaklayacağı birbirinden seçkin oteller bulunmakta.

Sitemizde bu konuda Antalya Otelleri başlıklı makale yanında doğrudan ve en kolay şekilde rezervasyon imkanı olan buradaki bağlantıyı da kullanabilirsiniz. Önceden yapacağınız rezervasyon nedeniyle peşin ödeme yapmadan ve değişik otel seçenekleri ile tatilcilerin yorumlarını okuyabileceği buradaki linki ziyaret edebilirsiniz.

Rus turistler için Antalya’nın yanında Bodrum, Marmaris ve Fethiye gibi turistik belgelerimiz de alternatifler arasında bulunmakta.  Bayramdan sonra Rus Turistlerin akın etmesini beklediğimiz Antalya hakkında sitemizde yeterli bilgiler mevcut.

Antalya Otelleri (Анталья) Kaynak Link

En Çok Yorum Alan 10 Alanya Oteli


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Yazar Hakkında: otelbul

1 Yorum

  1. Rus Tourist For Turkey in Best Hotels
    Rus Turistlerin ülkemize yeniden gelmesi baharın yeniden gelmesi gibi bişey. Onları kibarca karşılamlı, dürüstçe esnaflık yapmalıyız.
    Antalya’nın en seçkin otellerine en iyi fiyat garantisi verilir ama Ruslar uzun vadede Türklerin en sadık dostu olacaklardır. Zaten bu uçak mevzusu çok şaibeli iş. Neyse… Antalya otellerinin yanında Bodrum, Marmaris, Fethiye hatta Didim otellerine de haksızlık etmeyelim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir