Booking.com

Ruslar’ın Tercih Ettiği Oteller

33 Beğeniler 2 Yorum
Ruslar'ın Tercih Ettiği Oteller

Rusya ile ilişkilerde yeniden normalleşme belirtileri başlarken Rusya’nın “Ural Airlines” havayolu şirketi 7 Ağustos’tan itibaren Ekaterinburg’tan Antalya’ya her Pazar günü Airbus A320 uçağı ile tarifeli seferlere başlayacak. Bu haberin anlamı ise turizmcileri sevindirecek ifadeler taşımakta. Rusya’dan Türkiye’ye ‘charter’ uçaklarla da her ay 80 bin kadar Rus turistin gelebileceği öngörülmekte.  Bu gelişmeden sonra Ruslar’ın Tercih Ettiği Oteller ummalı bir hazırlık içerisine girdiler.
Rus Turistler ülkemizde en çok Antalya, Bodrum ve Marmaris tatil beldelerini tercih ediyor. Tur opreatörlerinin tercih ettiği Antalya otelleri yanında az da olsa bireysel Rus turistlerinin geldiği düşünülecek olursa tercih yine Antalya Otelleri olmakta.
Ruslar’ın Tercih Ettiği Oteller genellikle 5 yıldızlı olup daha çok Akdeniz ve Ege Denizi turizm beldelerine yönelim olmakta.

Bu arada yine fırsat otellerini incelemek ve sürpriz indirimlerden faydalanmak için aşağıdaki formu inceleyiniz…


Booking.com


Unutmayınız, ülkemize doğal ticari yollarla gelen döviz cinsindeki para ülkemizin ekonomik çıkarları açısından önem arz ederken, diğer taraftan da ülkemizin imajı açısından da çok önemlidir. Rus Turistler başta olmak üzere ülkemizi ziyaret eden tatilcilere en yüksek oranda saygı ve sevgiyi göstermeliyiz.

Fırsat Otelleri:
Marmaris’te En Uygun Oteli bulunuz ve hemen rezervasyon yapınız…Booking.com

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Yazar Hakkında: otelbul

2 Yorum

  1. turla daha cazip tatile gitmek yurt dışında ben 3 er defa hollandalı turistlerle parise ve londraya gittim güzel gezdik rehber eşliginde yalnız olunca tam gezilemiyor şehirlerin güzelligi fiat konusunu iyi araştırmak gerek

  2. Ruslar yemeye içemeye denize güneşe alışverişe hasta insanlar harcamayı seviyorlar degişik yerler görmeye bayılıyorlar adeta iyi sıcak kanlı insanlar kendi hallerinde ülke olarak ruslarla arayı her daim sıcak tutmamız gerek turistik olarak arkadaşım yılda 4.5 kez geliyordu en az tatile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir