Sueno Hotels Beach Side

Sueno Hotels Beach Side

18 Mart 2012 0 Yazar:

Ultra Herşey Dahil (Sabah kahvaltısı, Geç Kahvaltı, Öğle Yemeği, Snack Saati, Dondurma Saati, Çay-Kek Servisi, Akşam Yemeği, Gece Yemeği. Tesiste yerli alkollü alkolsüz ve bazı yabancı içecekler 24 saat ücretsiz.) konseptinde hizmet veren 5 yıldızlı Sueno Hotels Beach, Side sahilindedir.  Otel ,denize sıfırdır. Side 1 km, Manavgat 5 km, Antalya merkez 70 km., Antalya Havaalanı ise 60 km uzaklıktadır.
Side, 606 otel odası (90 otel junior suit, 1 kral dairesi, 12 otel aile odası, 495 otel standart oda ve 8 otel standart tipinde bedensel engelli odası), 154 adet göl evi, (20 gölevi aile odası, 134 göl evi standart oda) olmak üzere toplam 760 oda ve 1580 yatak kapasitesi ile büyük bir tesistir.

Sueno Hotels Beach Side
Sueno Hotels Beach Side, tüm odalarda merkezi klima, küvetli banyo/WC, direkt hatlı telefon, saç kurutma makinesi, uydu yayınlı LCD TV, info ve müzik kanalları, ücretsiz internet erişimi, mini bar, oda kasası ve şezlonglu balkon özellikleri bulunmakta.

Sueno Hotels Beach Side Standart Odaları
Standart odalarda 2 adet tek kişilik yatak yanında üçüncü bir yetişkinin rahatlıkla yatabileceği ölçülerde, açıldığında yatak olabilen bir koltuk  vardır.  Otelin aile odaları ise iki ayrı yatak odasından oluşmaktadır. Birinde çift kişilik yatak, diğerinde tek kişilik iki yatak bulunmakta.

Göl aile ve Standart Odaları
Sueno Hotels Beach Side, göl evlerinde bahçe alanında, doğal görünümlü 2800 m2’lik bir yüzme havuzunu çevreleyen standart ve aile tipi odalar yer almaktadır. Aile tipi odalar biri çift kişilik yataklı, diğeri tek kişilik iki yataklı farklı odalardan oluşmaktadır.

Sueno Hotels Beach Side Suit Odaları
Çok özel dekorasyonları, mimari konumları ve seçkin nitelikleriyle Kral Dairesi ve Suit odalardan oluşan seçeneklerimizde 1 yatak odası, 1 oturma odası, banyo, uydu yayınlı 2 TV ve 1 mini bar, oda içerisinde 1 çift kişilik yatak bulunmaktadır… Size konforun zirvesini yaşatmak için…

Sueno Hotels Beach Side İletişim Bilgileri
SORGUN-SİDE 07330 ANTALYA-TÜRKİYE
Tel: 0242 744 10 00
• Faks: 0242 744 10 31