Tekirova Otel Bul

Tekirova Otel Bul

6 Ağustos 2016 0 Yazar:

Tekirova Otelleri
Oteller hakkında bilgi vermeden önce Tekirova’yı kısaca tanımak gerekli. Antalya Kemer ilçesine bağlı bir mahalledir. Tekirova, Antalya Hava Limanına 60 km, Antalya’ya 50 km, Kemer ilcesine 17 km mesafededir. Tekirova kıyıları, denizinin temizliği ve berraklığının simgesi olan mavi bayrak sahibidir.
Üç tarafı dağlarla çevrili gözde Antalya beldesi Tekirova’da bulunan tarihi Phaselis, Olympos ve Yanartaş, tarihi güzelliklerin odak noktası yapmıştır. Tekirova sınırları içerisinde, Toros Dağları’nın en yüksek tepelerinden biri olan 2800 metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı bulunmaktadır. Tahtalı Dağı, kış sporu ve kış turizmini ile de beldeyi öne çıkarmıştır. Yine Tahtalı Dağı üzerinde bulunan teleferik, uzunluğu bakımından dünyaca ünlüdür. Tekirova sadece dağ ve tepe değil dalış sporuyla ilgilenen yerli ve yabancı turistlerin de gözdesidir. Binlerce turist dalış için Üç Adalar’a Tekirova sahiline gelmektedir.
Bu yazımızda Tekirova Hakkında kısa bilgilendirme yaptıktan sonra, konaklama ihtiyacını karşılamanız maksadıyla, bütçenize ve zevklerinize uygun bir seçim yapmanız için 16 tesise yer veriyoruz. Tekirova otelleri, apart otelleri, butik otelleri olmak üzere değişik kategoride tesis tanıtımı olan aşağıdaki linkleri ziyaret ederek en kolay şekilde otel bulabilirsiniz.

Tekirova Otelleri, Tarafısız Müşteri Yorumları ve Anında Rezervasyon:

Club Hotel Phaselis Rose
Gural Premier Tekirova
Amore Hotel Teki̇rova
Amara Dolce Vita
Rixos Premium Tekirova
Pirate’s Beach Club
Sirius Hotel
Yalta Pension
Larissa Phaselis Princess Resort
Tekirova Pansiyon
Tac’un Nisa Resort Tekirova – Halal All Inclusive
Millenium Apart Tekirova
Residence Garden Hotel
Club Pinara
Euphoria Hotel Tekirova
Queen’s Park Tekirova Resort & Spa