Tesettürlü Tercihi Oteller

Tesettürlü Tercihi Oteller

3 Temmuz 2019 1 Yazar:

Gezi ve tatil denince insanların yaşam felsefeleri, zevkleri ve psikolojileri ön plana geçmelidir gerçeğine rağmen  çoğu kez ekonomik tatil planları ön plana çıkar. paran kadar tatil, parana göre beğeni anlayışı ne yazık ki hayatın gerçeği. Bununla birlikte beğenileri ölçüsünde örneğin muhafazakar gelenekli ailelerin tatil alanları da genişlemekte.Tatil bölgelerinde bikinili ve içkili insanlardan rahatsız olanlar için yeni tatil merkezleri kurulmakta.

Tesettür inançları nedeniyle disco ve gürültülü müzik dinlenen  yerlerindeki eğlence mekanlarını tercih etmeleri mümkün değil.Her şeyden önce bu insanlara göre mayolu, bikinili bayanlarla aynı ortamda denize girmek, yüzmek günahtır.

Tesettürlü Tercihi Oteller Rezervasyon İçin Tıklayınız

Benzer durum da haşemalı insanların içinde mayolu bikinili insanların tatil yapmak istemeyişi için de geçerlidir. Kısacası yaşamsal beğeni ve görüşleri çok farklı insanlar için tatil olanaklarının düşünülmesinden doğal bir şey yoktur. Birini övüp birini yermek ya da birine fazla övgü göstermek demokrasi anlayışımıza sığmaz. İsteyen istediği yerde istediği şekilde tatil yapmalıdır.

Bunun bir sektör olduğu, tatil merkezlerinin de bir finansal gerçeği olduğu hiç bir zaman unutulmamalıdır.

Ülkemizde son zamanlarda yaygın olarak kullanılan İslami otel, helal otel veya muhafazakar otel kavramları da nihayetinde genel ticari başarıları etkileyen unsurların varlığına bağlıdır. Hizmet ve sunumu, tesis kalitesi yanında fiyat faktörü de belirleyicidir.

Tesettürlü Tercihi Oteller konseptinde yer alacak nitelikte tesisiniz varsa, Booking’e kayıt yaptırabilirsiniz. Dünyanın her tarafında sadece İslami esaslarda hizmet veren konaklama yeri arayan on binlerce kişiye teorik olarak erişmek mümkündür.  İster otel, ister tatil köyü isterseniz boştaki yazlık eviniz olsun, kurumsal ve güvenli müşterilere ulaşabilir, ciddi paralar kazanabilirsiniz. Üstelik aşağıdaki referans bağlantıyı kullanarak tesisinizi Booking.com’a eklerseniz,ilk 5 rezervasyon için komisyon ödemezsiniz.

İslami Konsepte Hizmet Vermek İstediğiniz Otel, Pansiyon veya Evinizi Booking.com’a Ekleyin