Ucuz Otel Bul Antalya

Ucuz Otel Bul Antalya

7 Ocak 2019 0 Yazar:

Bu yazımızda Antalya’da ucuz otel bulmanın püf noktalarını paylaşacağız. Almanya, Fransa ve Hollanda gibi Avrupa’ ülkelerinde yaşayan veya çalışan Türkler için ucuz ve kaliteli otelleri aylar önceden tespit edip, rezervasyon yapmak çok kolay. Bunun için Antalya Fırsat Otelleri linkini tıklayarak, en uygun otel fiyatlarıyla 2019 yaz sezonu fırsatlarından yararlanmak çok kolay.

Aynı şeyi yani en ekonomik fiyatlarla veya Antalya’daki otellerin büyük indirim kampanyalarından yararlanmak içinse üç seçenek var. Birisi, Booking ile yapılan görüşmelerin sonucunu beklemek, diğeri yabancı ülkelerde yaşayan yakınlardan rezervasyon yaptırmak sonuncusu da yabancı ülke internet olanaklarını kullanmak. Ücretli ücretsiz VPN programı ile örneğin Fransa’dan rezervasyon yapıyor gibi rezervasyonları yapmak. Bunun yanında Kıbrıs veya yakın yerlere hazır gitmişken, yaz tatili planlarını yapanlar da var.

Bilindiği gibi Booking, fırsat otelleri kategorisi altında büyük oteller ve gözde tatil bölgeleri de dahil olmak üzere cazip otel fiyat indirimleri yapmakta. Türkiye dışındaki tüm fırsat otelleri kampanyalarından herkes faydalanırken, Türkiye’den bu rezervasyonları yapmak şimdilik mümkün değil.