Vogue Hotel Bodrum

Vogue Hotel Bodrum

14 Haziran 2015 0 Yazar:

Torba Mevkii’nde yer alan tesis hava alanına 27 km uzaklıkta konumlanıyor. Denize sıfır mesafede konumlanan tesisin deniz ve plajı kumlu-çakıllı özelliğe sahip. Tesisin 500 m uzunluğundaki plajında iki adet iskele bulunuyor. Plajda şemsiye, şezlong, minder ve havlu misafirlere ücretsiz olarak sunuluyor. 200.000 m² alana kurulu tesisin toplam 438 odası bulunuyor. Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz. A la carte restoran rezervasyonlu ve ücretli. Tesiste akşam yemeklerinde kıyafet zorunluluğu bulunuyor. Akşam yemeklerine plaj kıyafetleri, kısa pantolon, şort ve terlikle girilmiyor.

Vogue Hotel Bodrum Rezervasyon >>

Deluxe Family Bahçe, Bahçe Süperior Oda, Family Suit Kara Manzaralı, Family Suit Deniz Manzaralı, Süperior Oda Deniz Manzaralı, Afrodit Villa, Junior Suit, Apollon Villa, Poseidon Villa şeklinde ayrılan odaların fiyatları oda özelliklerine göre yani her bir odanın fiyatı ve konsepti farklı olarak tasarlanmış.
Vogue Hotel Bodrum, çocuklu aileler için çok uygun bir otel. Tesiste yaş gruplarına göre gruplar halinde aktiviteler, eğlenceler uzmanlar eşliğinde düzenlenmektedir. Çocuğunuz bu tatili unutamayacak…

vogue_hotel_resort_bodrumvogue-bodrum-1vogue-bodrum-2vogue-bodrum-3
İLETİŞİM
Kaynar Mevkii, Torba – Bodrum/MUĞLA