Voyage Belek Golf & Spa

19 Aralık 2011 1 Yazar:

Voyage Belek Golf 2012 Erken Rezervasyon indirimleri başladı!
Özellikle yabancı kökenli turistlerin tercih ettiği otellerden biri olan Voyage Belek Golf & Spa, odaları değişik sınıflara ayrılmış.
Bungalow Standart: Bahçe manzaralı olan bu odalarda balkon, seramik kaplı zemin ve duş bulunuyor.
Bungalow Aile: Bahçe manzaralı odalarda balkon, seramik kaplı zemin ve duş bulunuyor. 39,5 m2 2 yatak odası ve Min. 3 / Max. 5 kişi
Otel Kara: Odalarda balkon, halı kaplı zemin ve banyoda küvet bulunuyor.
32 m2 lik oadalarda 1 de yatak odası bulunmakta. Min. 2 / Max. 3 kişi
Otel Deniz: Odalarda balkon, halı kaplı zemin ve banyoda küvet bulunuyor.
32 m2 ve 1 yatak odası bulunmakta. Min. 2 / Max. 3 kişi
Otel Aile: 39,5 m2 lik ve 2 yatak odalı aileye yönelik hazırlanmış odalar
Min. 3 / Max. 5 kişilik.. Kara veya deniz manzaralı odalarda balkon, halı kaplı zemin ve banyoda küvet bulunuyor.

Voyage Belek Golf & Spa Rezarvasyon için tıklayınız >>
Deluxe:
Ana bina çatı katında yer alan deniz manzaralı odalarda parke kaplı zemin, plazma TV, CD çalar, Voyage Belek Golf & Spa Görüntühome theatre müzik sistemi, DVD player, 30 m2’lik ahşap zeminli jakuzili güneşlenme terası ve banyoda jakuzi ile duş bulunuyor. 25 m2 lik Deluxe odalar da check-in, a la carte restoranlarda reservasyon önceliği, istek üzerine odaya kahvaltı servisi (08.00 – 11.00 arasında), mini barda soft ve alkollü içecekler ile çikolata, odaya her gün taze meyve servisi. Plaj havluları odaya bırakılıyor. Odada VIP setup bulunuyor. Gazete mönüsünden istenilen bir tanesi odaya bırakılıyor. Mevcut arşivden müzik CD’si veya DVD temin edilebiliyor. Odada çay&kahve seti ve günlük pastane ürünleri servisi mevcut. Housekeeping tarafından turn down servisi bulunuyor.

King Suit: Deniz manzaralı odalarda parke kaplı zemin, jakuzili güneşlenme terası, çift banyo ve banyolarda jakuzi ile küvet bulunuyor. 125 m2 lik, 2+1 salon olan en az 4 en fazla 6 kişilik… Check-in, a la carte restoranlarda reservasyon önceliği, istek üzerine odaya kahvaltı servisi (08.00 – 11.00 arasında), mini barda soft ve alkollü içecekler ile çikolata, odaya her gün taze meyve servisi. Plaj havluları odaya bırakılıyor. Odada VIP setup bulunuyor. Gazete mönüsünden istenilen bir tanesi odaya bırakılıyor. Mevcut arşivden müzik CD’si veya DVD temin edilebiliyor. Odada çay&kahve seti ve günlük pastane ürünleri servisi mevcut. Housekeeping tarafından turn down servisi bulunuyor. King Suit’te konaklayanlar için 08.30 -24.00 saatleri arasında ücretsiz room servis ve ücretsiz çamaşırhane servisi bulunuyor.

İskele Mevkii,
Belek / Antalya