Waterfall Holiday Apartment Nasıldır?

Waterfall Holiday Apartment Nasıldır?

7 Eylül 2015 1 Yazar:

Waterfall Holiday Apartment, Antalya Akvaryum’a 7 km uzaklıkta bulunuyor. Otel, 5M Migros’a 8 km, Antalya Müzesi’ne 9 km, Antalya Hava alanına da 21 km mesafededir. Antalya Su Parkı’ndan 8 km ilerideki tesisin bünyesinde ücretsiz özel otopark hizmeti sunulmakta. Bahçe manzaralı olan Waterfall Holiday Apartment dairelerinin mutfağında, bulaşık makinesi ve fırın bulunmakta. Uydu TV ve ücretsiz olarak sunuln Wi-Fi erişiminden bahsetmek gerekli. Bahçesinin yanında, sezonluk açık yüzme havuzu öne çıkan özelliklerden. Otel ayrıca müşterilerine Sauna, Fitness merkezi, Masaj, Türk hamamı/buhar banyosu ve kütüphane hizmeti sunmakta.
Odalar (daireler) dağ Manzaralı, 6 kişilik aile odaları ve 2 yatak odalı daireler şeklinde. En önemli avantajı kendinden mutfaklı olmasını gösterebileceğimiz Waterfall Holiday Apartment, personelinin İngilizce ve Rusça konuştuklarını da belirtmekte fayda var. Waterfall Holiday sunduğu bu özelliklerin yanında hitap ettiği müşteri kitlesini sınırlandırmış diyebiliriz. Örneğin otelde çocuk ağırlanamaz ve odalarda ilave yatak için yer yoktur. Yine hayvan sever tatilciler de otelin kapsama alanı dışında bırakılmış. Açıkçası, otele evcil hayvan giremez.

Unutmadan tesiste müşterilerin yaralanacağı Bar ve Snack bar mevcut. Yine konukların isteğine bağlı olarak Paketli öğle yemeği ve Yiyecek/bakkaliye teslimatları yapılmaktadır.
Waterfall Holiday Apartment Fiyat Durumu
Otelbul.tk ziyaretçileri için örnek Booking.com sorgumuzda 14-15 Eylül 2015 tarihi için 6 kişilik ve 90 m2 lik bir oda kaldığını ve oda fiyatının da 333 Tl olduğunu belirtelim. Yapılan sorgu sonunda; rezervasyon sırasında kredi kartı istenmediğini, Daire – Dağ Manzaralı odanın 90 m² Balkon, Bahçe Manzarası, Klima ve Bulaşık Makinesi içerdiğini görüyoruz… Diğer bir not da; fiyatlar daire başına gösterilmektedir ve KDV (%8) Daire fiyatına dahil…

Waterfall Holiday Apartment Nasıldır sorusuna verebileceğimiz cevaplar şimdilik bu kadar. Biraz sınırlı olmasının nedeni konseptinin apartman dairesi niteliği ve henüz otelbul.tk ziyaretçileri tarafından yorum ve dğerlendirme gönderilmemiş olması…
Kurban bayramı tatili için iyi bir seçenek gibi geldi bize. Siz ne dersiniz?

Waterfall Holiday Apartment Adres:
138 Sok. No:1 Daire:2 Sarısu Konyaalti, 07130 Antalya, Türkiye

Burçak Treas
otelBul.TK