Yunan Adaları Otel Fırsatları

Yunan Adaları Otel Fırsatları

17 Ağustos 2017 0 Yazar:

10 Günlük Kurban Bayramı tatili için yurtdışına talep artışı var. Bu artışın büyük bir kısmı da Yunanistan ve Yunan Yunan adalarına. Yurtdışında tatil yapmayı planlayan ve Türkiye’den gidecek turistlerin sayısının bir milyondan fazla olduğu belirtiliyor. Türkiye’den Yunanistan’a giden turistlerin yüksek harcama yaptığı ve budurumun da Yunanlı turizmcileri ve otelleri sevindirdiği belirtiliyor… Sakız adasının eski Ticaret Odası Başkanı Andonis Zanikos’un, “10 Türk turisti, bir charter uçağı dolusu (ortalama 150 yolcu ) Kuzey Avrupalı’ya tercih ederim” diyor.

Midilli’deki bir otel sahibi ise, Yunan adalarına gelen Türkiye’li turist profilini şöyle anlatıyor: “Amerikalılar, Ruslar ve Türkler. İyi müşteriler bunlar. Avro’ya geçtikten sonra Avrupalılar değişti. Türkiye’den gelenler ise dükkana giriyor, beğeniyor, fiyatını soruyor, mantıklı bir indirim istiyor ve alıp gidiyor. Bu kadar basit.”

Yunanistan Adaları Otel Bul Anında Rezervasyon İçin Tıklayınız >>

Güvenli ödeme sistemi ve fiyatavantajlarıyla bu bağlantıyı kullanarak kendinize en uygun tercihi yapabilirsiniz… Sizler için seçtiğimiz bazı tesisler:
Hyperion Oia Suites
Hyperion Oia Suites – Yüksek talep görüyor. >>

Anna-Maria Mykonos Hotel

Anna-Maria Mykonos Hotel- Tıklayınız >> 3 yıldızlı otel – Yüksek talep ve uygun fiyat

 

 Yunan Adaları Seçkin TatilYunanistan Adaları Popüler Seyahat Noktaları

Sitemizde Yunan adaları ile ilgili geniş bir konaklama seçeneği mevcut. Yunanistan2a veya Yunan adalarına gidecek olanlara cazip fiyat tekliflerinin yer aldığı aşağıdaki Fırsat sistemini kullanabilirsiniz. Hemen belirtelim bu fırsat otellerinin verdiği fiyatlardaki cazibeyi değerlendirmeniz durumunda cebinizden çıkacak miktar epey azalacaktır..


Booking.com