Yurtdışına Turla mı, Bağımsız Gitmek mi Avantajlı?

Yurtdışına Turla mı, Bağımsız Gitmek mi Avantajlı?

15 Ağustos 2017 0 Yazar:

Kurban Bayramı tatili uzadı. İzinler, eklemelerle birlikte iki haftalık şahane bir tatil sizi bekliyor. Ülkemizin cennet köşelerini gezdim, dış ülkeleri de görmek tanımak istiyorum diyen gezginler için ekonomik Yurt dışı turları var. Peki tur kavramı tatil anlayışımızı yeterince karşılayabilir mi?

Hemen söylemeliyiz ki maceracı bir gezgini katı, esnek olmayan bir tatil formatına sokmak pek doğru olmayacaktır. Öyleyse gelin birlikte sade fakat esnetilecek bir yurt dışı tatilini birlikte planlayalım.
Sizler için bu mevsimde hem kültürel hem tarihi hem de mevsime uygun olması açısından 5 ülke tercihi üzerinden düşünce üretelim. İlk Tercihimiz Rusya.  Diğer ülkeler için bizi takip etmeyi ihmal etmeyin…
Eğer Rusya’ya gitmedi iseniz, ilk tercih Moskova olmalı. Keza Rusya tam bir kültür ve tarih hazinesi. Rusya’da eğlence kültürünü de canlı olarak yaşayabileceksiniz..

Sitemiz üzerinden bu bağlantıyı tıklayarak Moskova’da tam tamına 1.557 tesis tanıtımını inceleyebilirsiniz… Bu sayıya 425 akıllı fırsat dahil! Yorumları okuyabilir, erken rezervasyonla; başta Moskova, Saint Petersburg, Novosibirsk, Nijni Novgorod ve Yekaterinburg olmak üzere inanılmaz otel indirimleri bulabilirsiniz. Bu fırsatların sitemize uygun ekonomik rakamlar olduğunu da vurgulayalım. Peki ama bu kadar tesis içinde seçim yapmak ne kadar kolay? İşinizi biraz daha kolaylaştırmak için Moskova Otelleri içerisinden en popüler 5 oteli sizler için seçtik. Otel isimlerini tıklayarak gerekli tüm işlemleri güvenle yapabilirsiniz.
FortEstate on Kakhovka

FortEstate on Kakhovka – Rezervesyon yap >>

Moskova’daki bir çok daireden büyük. Genellikle çok rağbet görüyor ve kolay bulunmuyor. Ekonomik ama konuklar 10 üzerinden 10 puan vererek, olağanüstü kategorisine yükseltmişler… Moskova için en popüler tesis (daire) burası…

Arbat Apartments 2 Bedrooms

Arbat Apartments 2 Bedrooms – Rezervasyon 

Arbat, Moskova  Metroya yakın – Yüksek Talep Görüyor…

Moss Boutique Hotel

Moss Boutique Hotel

Moss Boutique Hotel Rezervasyon

İki Yataklı/Çift Kişilik Oda Azami kişi sayısı: 2 Kahvaltı dahil… Yüksek talep görüyor.

Mini-hotel Lindsay

Mini-hotel Lindsay Yeni!  Hemen Rezervasyon

İki kişilik oda. Ekonomik ve temiz…

 Lotte Hotel Moscow

Rusya tatili yapmayı düşünen gezginler için sitemiz üzerindeki otel arama sihirbazını kullanarak, Moskova dışındaki şehirler için de otel tercihi yapabilirler.