Zaporijya Otel Bul

Zaporijya Otel Bul

26 Ağustos 2017 0 Yazar:

Zaporijya (Zaporoje), başkent Kiev2i saymazsak Ukrayna’nın Yalta, Sevatopol ve Semferopol ile birlikte en çok tanınan turistik şehirlerindendir. Türkiye’den de her gün uçak kalkmaktadır. Ukrayna’da gezilecek yerler içerisinde olması gereken bu turistik şehir Türkler tarafından tabi ki Kiev kadar tanınmıyor. Zaporijya, gece hayatı açısından önemli bir merkezdir. Barlar, publar ve onlarca eğlence merkezi bulunmaktadır.

Zaporijya sadece gece eğlenceleri değil, kültür turizmine de uygun bir çok ünlü yere sahiptir. Bunlardan biri olan Khortytsya Adası, sakin ve dingin bir kaç gün geçirmek isteyen turistlerin çok hoşuna gidecektir. Adada Zaporijya Kazakları Tarihi Müzesi bulunmaktadır. 700 yaşında olduğu söylenen meşe ağacı da ünlüdür. Adada yürüyüş yapabilir ve bisiklet sürebilirsiniz. Müzenin otoparkında bisiklet kiralama standı bulunmaktadır.

Zaporijya Otel Bul

Oteller ve daireler yüksek talep görmektedir. Bizce daire tutmak hem daha ekonomik hem de daha özgür olmak açısından daha uygun olabilir. Oteller ise oldukça seçkin otellerden tutun da ekonomikliğine göre değişen bir çeşitlilik sunmaktadır. Sitemizde, Zaporijya için tam 84 konaklama tesisi bulunmaktadır.  Bu sayı dönem dönem doluluk oranına göre değişebilir. Oteller ve daireler olarak sizler için ayırdığımız konaklama merkezleri linklerini ziyaret ederek gerekli ayrıntılı bilgileri alabilir, müşteri yorumlarını okuyabilir ve güvenli ekonomik rezervasyon imkanına sahip olabilirsiniz..

Zaporijya Otellerinin tamamını görmek ve rezervasyon yapmak için tıklayınız >>

Khortitsa Palace Hotel

Khortitsa Palace Hotel Shevchenko avenue 71A, Zaporijya, 69091, Ukrayna

Zaporijya Dairelerinin tamamını görmek ve rezervasyon yapmak için tıklayınız >>

Sizler için seçtiğimiz bazı otel ve daireler…

 3 yıldızlı otel  için yapılan kullanıcı yorumlarında  beklentilerinin karşılandığı belirtilmekte…

Plaja yürüyerek 12 dakikada gidilmekte.. Apartment on prospekt Soborny 190, Zaporozhye şehir merkezinde bulunuyor.  Klima,  ücretsiz Wi-Fi erişimi vardır. Odalarda düz ekran  uydu TV bulunmaktadır.  Mutfakta mikrodalga fırın ve buzdolabı ile set üstü ocak ve su ısıtıcısı da vardır.  Havlu ve nevresimler temin edilmektedir.  Çamaşır makinesi de bulunmaktadır. Ücretsiz banyo malzemeleri sağlanmaktadır. En yakın havaalanı olan Zaporijya Havaalanı 14 km mesafededir.

Apartment on prospekt Soborny 190 (Daire)  bölgedeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar tarafından daha çok beğenilmektedir.   Zaporijya şehrindeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip dairedir. Ayrıca talep etmek istediğiniz belirli bir şey varsa, rezervasyonu yapmadan önce sonraki adımda bu talepte bulunabilirsiniz…

Intourist Hotel

Intourist Hotel  4 yıldızlı otel : Anında Rezervasyon >>